Home / Genel / Bitlis’te 5 Minare……

Bitlis’te 5 Minare……

New York’ta 5 Minare……Başlığı mahsus böyle yazdım)))))

Mahzun Kırmızı Gül hem yazmış, hem yönetmiş, oynamış, müziklerini yapmış, ortaya da enteresan bir film çıkmış. Filim Hollywood filimlerine benziyor hele başlangıçta, birden bu nasıl bir film diye düşündüm.  Yurt dışında çekilmiş yabancı polisiye filimleri gibiydi. Haluk Bilginer, Mustafa Sandal, Danny Glover oyuncular arasındaydı.Sanırım New York’ta bazı sahnelerin çekilmesi,yabancı aktör ve aktristlerin rol alması, filimi Hollywood filimlerine benzetmemize sebep oldu.  Hacı Baba kimdi(?),aklımız karıştı. Şiddet sevenler için, iyi bir film olabilir, ama ben Kurtlar Vadisi filan seyretmem, şiddeti de sevmem……Pek bana göre bir film değildi anlıyacağınız. Yalnız sonunda peşin hükümlü olmamamız gerektiğine, bir kez daha kanaat getirdim.

Aslında bol aksiyonlu, güzel çekilmiş bir film, Mahzun Kırmızı Gül’ü, beklide tebrik etmek lazım, ne dersiniz?

Gidip görün fikrinizi yazın merak ettim.

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Bahçeşehir Musiki Derneği….18 Mart……

Tesadüfen öğrendim, 18 Mart Şehitleri anma gününde, İstanbul’dan Bahçeşehir Musiki Derneğinin geleceğini. Hemen de biletimi …

6 Yorum

  1. Prostate Cancer Symptoms

    Superb blog post, I have book marked this internet site so ideally I’ll see much more on this subject in the foreseeable future!

  2. Really nice post,thank you

  3. I really liked your blog! It helped me alot…

  4. I am happy hear that,Thank you.))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir