Home / Günlük / Haberler…Haberler…Haberleeeer…..

Haberler…Haberler…Haberleeeer…..

Ne çok haber var size anlatacağım…..

Hangisinden başlasam bilmiyorum. En iyisi baştan başlamak.)))Kulübe gittiğimde sporcular yarışıyordu. İskeleden baktığımda, kuğu gibi süzülüyordu tekneleri. Dönüşleri 15.30 zu bulur dediler. Ben de bu arada, Gürdal Mumcu’nun geldiğini ve konferans vereceğini duyunca, hemen bu fırsatı değerlendireyim dedim.

Aşıklar Düğün Salonundaydı, konferans. Gürdal Mumcu,  gerçekten çok kibar bir bayan. Söyleşisi kadınlar üzerine oldu. Özelliklede Sinop’lu kadınlar için övgü dolu sözler söyledi.

Bugün Berna Çiçeksever’in de, Kral Tv ‘de programı olunca, ona da yetişeyim diye, erken ayrılmak durumunda kaldım salondan. Haa bu arada CHP’li bayanlar çok güzel K.Atatürk yazan kolye dağıttılar. Şimdi boynumda.

Glass Garden’da izledik Berna’yı annesiyle birlikte. Biraz videoya çektim konuşmalarını. Klibi de çok başarılıydı, kutluyorum Berna’yı.

Bu arada sporcularımızda dönmüştü. Antrenörümüz Özden ve sporcularımızla da resim çektirdik. Yarışmalara Samsun, Rize, Trabzon’dan sporcular katıldı. Sinop’tan Sayk’da katılanlar arasındaydı. Antrenörleri Sercan Denizoğlu’yla sporcuların, resimlerini de çektim. Pek minik ve şekerdi sporcular.

Yarışlar yarın ve öbür gün de devam edecek. Son gün ödül töreni yapılacak.. Bakalım sonuçlar nasıl olacak. . Hepsine başarılar diliyorum.

Bu akşam çok işim var internette. Bu ayki web sayfamın konuğu Yaşar Sarıkaya’nın, yazısını düzenleyeceğim.

Siz bu yazıları okuyup, resimlere bakarken ben onunla uğraşayım bu arada. Sizde benim için Dans Yarışmasını izleyin Show Tv de, sonra  bana anlatırsınız))))))))))

Haydi gooooooooood nighhhhhhhht)))))

Unuttum yazmayı, bu akşam üzeri iskelede hiç hamsi teknesi yoktu,hamsimi yoktu,yoksa bayram dolayısıyla memleketlerine mi gittiler bilmem.

Gürdal Mumcu’nun, Sinop’lu kadınlar için söyledikleri….

gürdal mumcu
Yükleyen ncabaci. – Yepyeni haber videoları
Berna Çiçeksever’in Kral Tv ‘de yayınlanan kliplerinden biri.

Berna Çiçeksever’in klibi
Yükleyen ncabaci. – DiÄ�er müzik videolarına göz atın.
Berna kendini anlatıyor..

Berna Çiçeksever
Yükleyen ncabaci. – Öne çıkan müzik videolarını izleyin.

Berna Çiçeksever
Yükleyen ncabaci. – Video klipler, sanatçı röportajları, konserler ve çok daha fazlası.

Berna Çiçeksever
Yükleyen ncabaci. – Yüksek çözünürlüklü video keyfini yaÅ�ayın!

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Havza Ancere Otel…

İyi Pazarlar… Tabii bu lafın gelişi, daha dün geceden beri Tv karşısında Hollanda –Türkiye gerilimini …

2 Yorum

  1. Maşallah ne enerjik kadınsın..Herşeyi hem çabuk, hem güzel ulaşatırmışsın..ellerine sağlık, teşekkür ederiz..sağlıklı günler..

  2. Bugün yoğun ve güzel bir gündü.Sizi de kutluyorum,böyle başarılı güzel bir kız yetiştirdiğiniz için.Berna’yı tekrar tebrik ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir