Home / Genel / Rüzgar gibi geçen yıllar…

Rüzgar gibi geçen yıllar…

Günaydın nasılsınız bu sabah? Ben iyiyim çok şükür. Şimdilik her şey yolunda. Dün gecede güzel bir geceydi. Arkadaşlarım dün gece beni yalnız bırakmadılar, evlilik yıldönümümü onlarla kutladım. Çok neşeli ve güzel bir geceydi. Bana hediyeler getirmişler. En komik hediyede eşimden gelendi. Bana 10kilo baldo pirinci almış hediye olarak))))))))))Üstelik ben rejimdeyim ve beyaz pirinç yemiyorum. Dedim keşke bulgur alsaydın)))))))))))Ne ise, gül ve karanfil bulamayınca çiçekçide, bana saksı çiçeği almış da durumu kurtardı)))

Eski anılardan bahsettik,güldük ,eğlendik….Velhasıl güzel bir geceydi…En kötü günümüz böyle olsun dedik ve saat 1.00 sularında geceye son verdik…)))))

İşte böyle günlük..Daha ne var ne yok???Ooooo çok şey varda yazacak zamanı gelince yazarım,tamam mı)))?

Şimdilik hepinize güzel günler diliyorum.Ve mutlu mesut,sağlıklı, güzel yıllar.Ay yeni yıl kutlaması gibi oldu galiba))))))Olsuuun,ne olmuş)))))))

Günün sözü:Akıl süsü dil,dil süsü sözdür;insanın süsü yüz,yüzün süsü gözdür…

(KUTADGU-BİLİG)

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Bahçeşehir Musiki Derneği….18 Mart……

Tesadüfen öğrendim, 18 Mart Şehitleri anma gününde, İstanbul’dan Bahçeşehir Musiki Derneğinin geleceğini. Hemen de biletimi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir