Home / Sinop Belediye Konservatuvarı / Kalbimde gizli bir sevgimi araaaaaar……

Kalbimde gizli bir sevgimi araaaaaar……

Allah’ım inanamıyorum yarın cumartesimi? Nasıl geçti bu hafta ya…İnanın daha oturmadım koştur koştur,ama hepside isteğim dahilinde olan koşuşturmalar.Fakat çok yorucu geçti gerçekten. Daha yarım gün bile evde kalamadım. İnşallah kısmetse yarın dinlenmeyi düşünüyorum. Ama benim işim pekte belli olmaz hani.))))

Umarım su gelirde birazda temizlik yaparım. Bu akşam yemeğim vardı aslında ama kap kaçak yıkanacak su yok diye dışarıdan lahmacun getirtip yedik, yanına da ayran sonrada tüm boş kaplar doğruca çöpe gitti. Bulaşık çıkmadı birkaç çataldan başka.)))Ne güzel değil mi ye iç kalanlar çöpe))))

Sabah sporla güne başladık sayılır,10.00-11.00 arası pilates saatimiz, sonra Cuma sebebiyle dükkan beklemesi, ardından da arkadaşlarla Strada’ya gidip oturduk. Bugün orada sufle yedik.

Ben daha önce Amerika’da gemide yemiştim,çok farklıydı ,üstünde krema vardı.Ama o kadar toktuk ki, sadece bir kaşık tada bilmiştim ve tadı da harikaydı.Bugün kü daha farklı geldi,içinde sıcak çukulata olan kek gibi geldi bana beklide kremasız olduğu için.Ama sıcak sıcak servis yapıldı yinede çok güzel pişirilmişti.Gittiğinizde tatmanızı öneririm.Orada bir hava bozdu,ayy dünkü sıcak hava ,günlük güneşlik hava gitti,kara kara bulutların oluşturduğu simsiyah bir gökyüzü ve ardından da yağmurla yazı sonlandırdık sanırım.Vakti, aslında çoktan geldi de geçmişti ,biz daha yeni hissettik.Ekim ayının başlarında bizi bir dondurmuştu ama sonrada yaz gibi günler yaşadık.Ne ise her şey vakti zamanında güzel.

Bu akşamda konservatuvarımız vardı. Geçen hafta yoktum ya özlemişim arkadaşlarımı tenefüste yine sohbet, yine resim çektirmeyle geçti zamanımız. Bu arada Abdullah Karabulut ve Cem Can Çilingir’den de klarnet ve ney show izledik.Ve bir Cuma geçesi daha sonlandı.

Vallahi Allah sağlık sıhhat versin, inanın vakit nasıl geçiyor anlamadım.Bu hafta vakit buldukça birde resim kursuna gittim ya,günler uçup geçti.Ama inanın bende bittim yani.Hayatımdan bazı şeyleri çıkarayım desem mümkün değil.Yani resmi büyük bir istekle yapıyorum,şarkıyı yıllardan beri zevkle söylüyorum,spor hayatımın bir parçası,kitap okumak olmazsa,olmazlarımın arasına girdi,örgü beni rahatlatıyor,zaten Tv izlerken yapıyorum..Eeeee geriye ne kaldı ki? İş toplantılarım. Onlara da gitmem gerek, elim mahkum. Hem de yeni şeyler öğrenmek, bilgilenmek hoşuma gidiyor. Yani anlayacağınız aynı koşturmaya devam etmem gerek.

Bu arada biliyormusunuz artık ınternetede gunde yarım saat , 1 saat gibi girer oldum.Günlüğümü yazıp çıkıyorum.Birde sınırsız üyeyim.Şimdi sınırlıya geçiş yapmak istiyorum ama bakalım olacak mı,çünkü 6 aylık indirimden faydalanmıştım,umarım aradaki farkı ödeyip benim sınırlıya geçmemde bir problem çıkmaz.31 aralıkta gelin bakalım dediler.her ay 54 tl ödiyeceğime TiVi-BU ile birlikte,sınırlıya geçer 29 tl öderim şu durumda daha avantajlı.Güya sınırsıza girmiştim,radyo yayını yapacaktım web üzerinden ama ben daha evde doğru dürüst durmuyorum ki birde canlı yayın yapayım. Ayy ne çok yazmışım, içimi dökmüşüm yine size. Ohhh iyi ki cumartesi yarın,çok yorgunum çooooooooooook…

Aaaaa unutuyordum başlığı niye böyle yazdım bu akşamki şarkılarımızdan biriydi. Yorgun olmasam şimdi oooo nasıl söylerdim size, ama kusura bakmayın söyleyecek halim yok. Yorgun olmayan biri söylesin hadi, ben de dinleyeyim))))

İyi geceleeeeeeeeeeeer..Dua edin ne olur yarın su gelsin…

abdullah Karabulut &cem can cilingir
Yükleyen ncabaci. – Öne çıkan müzik videolarını izleyin.

Günün sözü:Namuslu birisini aldatmak kadar,kolay bir şey yoktur.

La Fontaıne

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

2017 yılının ilk T.S.M. Konseri….

2017 yılının T.S.M.Konserini dün akşam gerçekleştirdik. Yine her zaman ki gibi çok güzeldi. Hiç hatasız …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir