Home / Sinop Belediye Konservatuvarı / Koştur koştur nereye kadar….

Koştur koştur nereye kadar….

Ne gündü ama sabah spora gittim ,öğlen dükkana,sonra dişçiye,sonra kuaföre,sonra toplantıya ,sonra eve ,yemekten sonrada konservatuvara..

Ve şimdi evdeyim..Gerçekten yorucu bir gündü.Hele bir ara konservatuvarda yanımda oturan benim gibi yorgun arkadaşımla , uyumayı bile düşündük.))))

Ama tenefüste Mustafa’nın çaylarından içince, kendimize geldik.))))Tenefüslerimiz çok eğlenceli geçiyor. Hele bir ara 2 arkadaşım kucağıma oturup poz vermeye kalkınca , feleğimi şaşırıyordum.)))))Birde bizim Selin, bize poz verdiriyor…Bakın bakın bakın şöyle bakacaksınız diyor.)))))Gözler açık ve etkileyici bakılacakmışız.))))Biz de dediğini yaptık.))))Bu gençler süper ya…)))))Bizleri de kendilerine benzetmeye çalışıyorlar.)))))))))))))

 

Eveeet malumunuz, bu yıl yapacagımız 2. Konserimizinde seçmeleri başladı.Yeni yeni sesler dinleyeceksiniz bu konserimizde..

Bu arada Batuhan Gençer’de, güzel yorumu ve sesiyle,bir şarkı seslendirdi.)))Haydi siz onu dinleyin şimdi, bende biraz Mahjong oynayıp günün yorgunluğunu atayım.İyi geceler.Ve güzel hafta sonları…


ben aşkımı ben sevgimisöylemeye mecburum-Batuhan… ncabaci

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyet Bayramı & Şimdi Okullu Olduk…

Seyahatlerimi anlatırken, Sinop’ta geçen günlerimi es geçtim. Ama bu akşam Türk Sanat Müziği icramız başladı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir