Home / Günlük / Sinop Yalı Kahvesi….

Sinop Yalı Kahvesi….

 

4 gün İstanbul’da kalınca Sinop’u bir özlemişim , bir özlemişim anlatamam. Bugün soluğu Yalı Kahvesi’n de aldım. Deniz pürüzsüzdü, ara ara geçen kayıklar denizin üstünde hafif çırpıntılar meydana getirse de, gelin gibi süzülüp gidişlerini izlemek, büyük keyif veriyordu insana..

Ve  güvercinler… Atılan her bir simit parçasının peşine düşen , bazen kavgada kazanılan, bazen tek başına rahat rahat  yemenin keyfini çıkaran, çıtır simitleri minicik  gagalarıyla, midelerine indiren  güvercinler….

Ve çaylarını yudumlayan,çekirdeklerini çıtlatan, güneşin iç ısıtan sıcaklığında, sohbetlerini sürdüren insanlar….

Ve ben… .. Omzumda çantam, iki elimle tuttuğum yeni fotoğraf makinamla, size bu görüntüleri yakalamaya çalışıyordum.)))))

Epey bir resim çektim bugün.. Ha bu arada Utku’yu da(pop star)  gördüm.)))Maşallah yine her zaman ki gibi yakışıklı ve kibardı.Biraz sohbet ettik.)))

Ve baharın geldiğini daha iyi duyumsadığımız çiçek resimleriyle, bugünkü çekimleri bitirdim…

Sinop’u özleyenler veya Sinop’un Yalı Kahvesi’nin önünü merak edenler….O zaman ne yapacaksınız????Hem resimlere  bakacak ,hem de videoyu izleyeceksiniiiiiiiiiiiiiz.))))Haydi iyi geceler..

 


Sinop Yalı Kahvesi önü ncabaci

SİNOP YALI KAHVESİ ncabaci

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Havza Ancere Otel…

İyi Pazarlar… Tabii bu lafın gelişi, daha dün geceden beri Tv karşısında Hollanda –Türkiye gerilimini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir