Home / Genel / Aaaaa neden kimse yok?)))))

Aaaaa neden kimse yok?)))))

Bu sabah saat 10.30 da Metropol’ün araba çekilişi vardı.Aldım fotoğraf makinamı gittim. Sanmayın ki bana çıkarmı diye heyecandan gittim.))))Yok canım nerdeeee…. Ben oradan toplasan en fazla 20 tl lık alışveriş yapmışımdır,daha fazla değil.Dolayısıyla yarışmaya katılma şansım yoktu. Maksat ortamı görüntülemek ve Utku ‘yu izlemekti.Ama saat 12.00ye geliyordu  ayrıldım.Utku’yu izleyemedim.Çünkü  salonda konser provalarımız vardı saat 12.00 de, ona katıldım. Bu arada arkadaşlarım, harıl harıl sahne düzeniyle uğraşırken, beylerde ohhhhh maşallah,ekmek elden su gölden misali oturuyorlardı.)))))

Provalarımızı, resim kursundaki arkadaşlarımda izlemeye gelmişlerdi,onlarıda görüntüledim.

Şimdi geri sayım başladı….16….17….18… 19… 20…20.30 Bingooooooooooooo.))))))

Haydi bakalım akşama bekliyoruz sizleriii….Sakın gelmemezlik etmeyin, sonra çoook üzülürsünüz,ben den söylemesi.)))))))))))))))))))

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Bahçeşehir Musiki Derneği….18 Mart……

Tesadüfen öğrendim, 18 Mart Şehitleri anma gününde, İstanbul’dan Bahçeşehir Musiki Derneğinin geleceğini. Hemen de biletimi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir