Home / Günlük / 28 Ağustos 2011 Pazar..

28 Ağustos 2011 Pazar..

Deniz sabahtan sakindi. Ama dalgakıran içi bataklık görünümünde ve yeşil renkti resmen.1 eylülde bayram yasağı kalkacağı için balıkçı tekneleri tüm hazırlıklarını yapmış, günün gelmesini bekliyorlar. Sahiller de eski kalabalıktan eser yok,neredeyse bazı plajlar boştu.Bu arada yine kocaman deniz anaları çirit atıyordu denizde. Öyle büyüklerki, onları görünce deniz isteğiniz kayboluyor insanın.

Bu arada biraz palamuta dolaşalım dedik,şaşkaza 4 tane tuttuk.Şu sıralar elleri boş dönüyor arkadaşların. Ama istavrit çoktu,at tut misali.

Bizde akşam istikatımızı tutunca saat 17.30 gibi eve geldik. Öğleden sonra çıkan rüzgar iyice serseme çevirmiş beni,bir ara balıkları yıkarken başım döndü,hala denizde hissettim kendimi.Aslında dalgada bata çıka canım sıkılırdı ama,yanıma kitap almıştım,onunla avundum ve bu arada da bir roman daha bitirdim. İçeriğinden bahsederim size.

Haydi şimdi dün ki resimleri ve bir de videoyu paylaşayım sizlerle. Güzel Sinop’uma bakarak hasret giderin biraz. Olur mu?)))

Sinop’ta bir pazar gunu ncabaci

 

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Havza Ancere Otel…

İyi Pazarlar… Tabii bu lafın gelişi, daha dün geceden beri Tv karşısında Hollanda –Türkiye gerilimini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir