Home / Günlük / Goodbye Uncle Bill….

Goodbye Uncle Bill….

Sabahın köründe uyandım yine bu sabah.Bugün diyetimizde 2 hafta bitmişti ve sınav günümüzdü.)))Vücud analiz makinasında sonuçlar çıktı. 15 günde 1.600 gram vermişim. 900 gram yağdan gitmiş.Bu çok sevindiriciydi benim için.)Ve yeni  yemek listemizle diyete devam dedik.

Bugün çok kalabalıktı, özellikle bayanlar ellerinde kan tahlillerinin sonuçlarıyla diyetisyen Ebru Hanım’ın kapısında bekliyorlardı. Sanırım artık haftada 2 gün yetmeyecek.))Vallahi bayanlarımız çok bilinçlenmiş.))Bu arada sanıyorum Sinop’ta şişman erkek yok. Bir kişi dışında görmedim.))

Hastahane işim bitince Yalı Kahvesi nde Uncle Bill’le buluştuk.))Yine eskileri yâd ettik. Ve bugün uçakla yolcu ettik arkadaşımızı. 2 sene sonra yine geleceğine dair söz verdi bize.)))

Bu gece Sinop’ta hava yağışlı. Fırtına gelecekmiş. Kestane karasını yapıyor sanıyorum. Çünkü bu zamanlar hep fırtına olur. Hatta seneler önce eşim tekneyle balığa çıktığında Kestane Karasına yakalanmış ve tekne batma noktasına gelmişti.

İşte böyle günlük. 3 gündür hastahanelerde koşturmam en nihayet bitti.Ne ise bunlar önemli koşuşturmalar değildi çok şükür. Allah ciddi hastalıklardan korusun.

Eveeeet…Şimdilik iyi geceler dileyeyim sizlere.

Geceniz güzel, ruhunuz dingin olsun…Etrafınızda sinirli,stresli, ruh hali bozuk kişiler varsa, Allah yardımcınız olsun.))))İşiniz zor o zaman…))

 

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Havza Ancere Otel…

İyi Pazarlar… Tabii bu lafın gelişi, daha dün geceden beri Tv karşısında Hollanda –Türkiye gerilimini …

2 Yorum

  1. Nilgün hanım,Kestane karası sözü geçince anılar canlandı hemen.Sanırım aynı günden bahsediyoruz.O gün biz Erdoğan beyle Gazibey civarındaydık ve Süha ile kitapçı Süleyman abi (rahmetli) yanımızdan geçtiler..Onlar bizden önce kıyıya çıktılar biz geç kaldık ve sonra da benzinimiz bitti. Zorlukla karakum tatil köyüne yanaştık ve Süha bizim durumumuzu farkettiği için sizin o meşhur kırmızı WW arabanız ile bize yardıma gelmiş ve hatta benzinliğe gidip beraberce motora benzin almıştık..Sühanın o günkü yardımını unutmam mümkün değil,sağolsun.. Kestane karası deyince hep aklıma o fırtınalı gün gelir..Büyük tehlike atlatmıştık.Fakat sonu güzel bitti.

  2. Ben de unutamıyorum o günü..O anda korksakta, beraberce, dayanışma içinde geçen günleri hatırlamak,yüzümüzde gülümseme oluşturuyor.))))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir