Home / Günlük / Dı dı dıııııı…

Dı dı dıııııı…

Bugün çok soğuktu. Kar yağacak diye bekledik ama ,akşam üzeri azıcık atıştırdı.Bu saate kadar da görünürde bir şey yok. Biliyor musunuz hatta bu sabah Sinop günlük güneşlikti, saat 13.30dan sonra kapattı hava. Ne yapacaksın zamanı.

Tv. de izliyoruz, Ankara  İstanbul  felaket görünüyor.

Bugün Dr. Rıza Nur Kütüphanesi’ne gidip rahat rahat kitap bakalım dedik.Aslında şu anda Serenad’ı okuyorum henüz bitmedi ama az kaldı.

Bugün de 2 kitap seçtim.Biri ‘Yaşlanmak Güzeldir’,diğeri ‘İki Hükümdar Bir Kadın’.Okuyunca yazarım fikrimi artık.1,5 saat kadar kaldık kütüphanede.Sonra da  Garden Glass’a gidip çay içtik. Bahçesine oturduk. Dışarıya kurulmuş Ufolar bayağı ısıtıyor ama, hala da bu uygulamaya karşıyım. Gerçekten büyük elektrik tüketimine sebebiyet veriliyor.Ama tüm açık havalardaki Cafelerde  malesef var.

Şimdi biraz örgü yapayım, biraz kitap okuyayım derken saat 24.00 oluverir. Bakmışsın yarın sabah dışarısı bembeyaz…Göreceğiz.

Size şimdiden iyi pazarlar diliyorum.Hoşcakalın.

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Havza Ancere Otel…

İyi Pazarlar… Tabii bu lafın gelişi, daha dün geceden beri Tv karşısında Hollanda –Türkiye gerilimini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir