SOS Faaliyetleri….Ebruli Sayfalar.

Merhaba Sevgili Nilgün’ün Günlüğü Okurları,

Bir önceki yazımda EPEKA Türkiye’nin “SOS – Save Our Surroundings / Çevremizi Koruyalım” projesinin röportajlardan oluşan filmini sizlerle paylaşmıştım. Şimdi ise projemizde Slovenya, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Ermenistan ve Letonya’dan gelen gençlerle ve Sinoplu gençlerimizle birlikte yaptığımız dış mekan faaliyetlerini sizlere göstermek istiyorum.
Bildiğiniz üzere projemiz çevre konulu bir projeydi ve çevremizi korurken aynı zamanda dış mekan sporlarına da yer verdik. Bunları, scuba, yelken, şnorkel, yüzme, plaj voleybolu ve trekking olarak sıralayabiliriz. Katılımcı gençler bu sporları yaparken farklı kültür ve dillerden oluşan bir takım içinde aktif birer birey olmayı öğrendiler. Aynı zamanda Sinop’un bütün güzelliklerinin tadını çıkardılar. Bu projede bize eğitmen desteği sağlayan Aquila Dalış Merkezi ve Sinop Karadeniz Yelken Kulübü’ne teşekkür ederim.
Filmin fonunda katılımcı gençlerin birlikte proje için yaptıkları müziği de dinleyeceksiniz. Yine sözü fazla uzatmıyor, sizleri filmle baş başa bırakıyorum.

Ebru

http://www.youtube.com/watch?v=0-isUCxgUhY&feature=share&list=UU6nZxNVVPHTrwYM96OhePzA

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

İZLANDA HALK HİYAKELERİ..Ebruli Sayfalar

Merhaba Sevgili Nilgün’ün Günlüğü Okurları,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.