Mutluluğun Resmi..Ebruli Sayfalar..

Merhaba Sevgili Nilgün’ün Günlüğü Okurları,

Sahipsiz Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği olarak, 2016 yılını “Mutluluğun Resmi” adlı bir filmle sonlandırmak istedik.

Neden böyle bir film yaptık?

Şimdiye kadar dernek olarak bir çok sahipsiz hayvana yuva bulduk. İnsanlar bize her defasında evcil hayvanlarıyla çok mutlu olduklarını söylediler. Hatta bize onlarla çekilmiş fotoğraflarını bile yolladılar. Fotoğraflara baktığımda insanlardaki mutluluk ifadesinin çok belirgin olduğu fark ettim. Sonra aklıma çok parlak bir fikir geldi.

Bu sefer neden bizim hayvanları sahiplenen insanlara odaklanmayayım dedim ve size bu filmi hazırladım. Bu fotoğraflar sadece 2016 yılında sahiplendirdiğimiz evcil hayvanlar ve sahiplerinden bazıları. Hepsine ulaşmam mümkün değildi. Elimdekilerle küçük bir albüm oluşturdum. Keşke bir arşiv yapmış olsaydım diye kendime söylenmeden edemiyorum.

Ben sözü fazla uzatmayayım. Sizi “Mutluluğun Resmi 2016” filmimizle başbaşa bırakıyor, herkese mutlu, sağlıklı ve huzurlu yeni bir yıl diliyorum!

Ebru

*Hala bir evcil hayvanınız yoksa, hayatta çok şeyi kaçırıyorsunuz demektir!

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

İZLANDA HALK HİYAKELERİ..Ebruli Sayfalar

Merhaba Sevgili Nilgün’ün Günlüğü Okurları,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.