Merhaba günlüğüm….

Bugün 8 Mart…Dünya Kadınlar günü… Bugün odamıza giderek birkaç gün önceden hazırladığımız programı uyguladık. Başkanımız odamızın bayan çalışanlarına ve bana çiçek verdi. Sonrada yönetimdeki arkadaşımız Özkan,başkanımız,genel sekreterimiz ve ben, çiçeklerimizi alıp,odamızın en geç esnafıyla,uzun senelerini vermiş, 2 bayan esnafına daha çiçeklerimizi sunmak üzere yola çıktık. Üyelerimiz hatırlanmaktan ,büyük mutluluk duydular.Tabii gönül ister ki tüm bayan üyelerimizi,bizzat iş yerlerine giderek kutlayalım ,ama maalesef 100 kadar üyemizi ziyaret etmek mümkün değildi,başkanımızda mesajla kutladı her birimizi.Bende bir kez daha tüm bayanların, Kadınlar Gününü Kutluyor,Gönüllerince, güzel sağlıklı günler diliyorum.
Görmüş geçirmiş bir yaşlı dedeye sormuşlar Dede, ailenin başı erkek midir, kadın mıdır? Erkek baştır demiş. Peki kadın nedir? Kadın boyundur, Başı nereye isterse oraya çevirir,demiş…..)))Yorumsuz….blankblankblankblankblank

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.