Sevgi Uğruna Yaptıklarımız…Kristin Hannah.

Bu kadının kitaplarını seviyorum. Ne bileyim anlatışını, seçtiği konuları güzel buluyorum.Anlattığı konunun içine sizi çekiyor, sizde sanki, kitapda ki kahramanların arasına karışıyorsunuz.
Ve birde şunu anladım, eğer bir roman güzelse hemen bitiriveriyorsunuz. Yok efendim vaktim yok, yok efendim kitap çok kalın, hepsi hikaye.
Okuduğum bu kitap 462 sayfaydı, 1 haftadır kısa bir sürede bitti. Birde biliyorsunuz bu kadar koşuşturmamın arasında nasıl bitti diye şaşırıyorsanız söyleyeyim.
Şu sıralar sabah 6.00 gibi uyanıyorum ve hemen kitap alıyorum elime , aşağı yukarı 1,5 saat okuyorum. Tabii böyle oluncada epey kitap okumuş oluyorum.Ama eğer kitap beni cezbetmemişse ,o zaman elimde kaldıkça kalıyor.
Kristin Hannah, bu romanında da, yine bizlere sevginin nelere kadir olduğunu bir kez daha hatırlattı.
Angie ve Conlan çifti uzun süre denemişler ama bir türlü çocuk sahibi olamamışlardı. Angie bunu takıntı haline getirince de, evlilikleri sarsılmış ve ayrılmışlardı.
Ayrılıklarının ardından Angie, doğduğu kasabaya geri döndü ve işlerin iyice bozulduğu aile resturanını canlandırmaya, işleri düzeltmeye başladı.
Bu arada tanıştığı, liseli genç kız Lauren’le, aralarında büyük bir yakınlaşma doğdu…
İşte bu yakınlaşma onları nereye doğru sürükleyecek, bu yaşantıda Conlan nerede yer alacaktı.???
Hem acı , hem de tatlı bir roman..Okuyun memnun kalacaksınız..

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Vadideki Zambak..Balzac

Bu defa da bir dünya klasiği bitirdim. Bu romanı yıllar önce okumuştum, bu defa yine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.