Zero Limit…Joe Vitale..

Seni seviyorum…Çok teşekkür ederim.

Yine tavsiye üzerine okuduğum bir kitabı bitirdim. Kitabın tamamı 271 sayfaydı. Ben 190 nıncı sayfaya gelinceye kadar anlatılan konunun nasıl çözüleceğini anlamadım. Ancak 190 nıncı sayfadan sonra neler yapılması gerektiğini anladım. Bu kitap da kişisel gelişim kitabıydı. Bu sıralar okuduğum kitaplar hep kişisel gelişim üzerine. Kendimde de çok olumlu değişimler fark ettim. Korana kısıtlamalarını bir şekilde faydalı hale getireyim diye  bu tür kitapları okumaya öncelik verdim.

Zero Limit Kitap Açıklaması

Hayatınızdaki Bütün Sınırları Kaldırın. İlk Defa Okuyacağınız Ho’oponopono Yöntemiyle Hayatınızda %100 Değişim Yaratacaksınız
VAY CANINA! BU, VİTALE’NİN YAZDIĞI EN İYİ VE EN ÖNEMLİ KİTAP!

Cindy Cashman,
Çok mu yorgunsunuz ve streslisiniz? Elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz fakat kişisel tatmin ya da profesyonel başarıyı bulmak korkunç derecede zor mu geliyor?
Eğer çok çalışıyor ve karşılığını alamıyorsanız, belki de problem kendi içinizdeki bir şeydir? Belki de dışarıdan değil de içinizden gelen sınırlandırmalar sizi çoğu şeyden alıkoyuyordur. Zero Limit size bu içsel kaynaklı sınırlandırmaları ortadan kaldırmanın ve bunun yerine hayatınıza hayal ettiğinizden çok daha fazla başarı katmanın kanıtlanmış yöntemlerini sunmaktadır.
Joe Vitale’in kendi yaşantısını ele aldığımızda, o bir zamanlar sokakta yaşayan biriydi. Şimdi ise çok sayıda bestseller kitabın yazarı olan, internet ve pazarlama konusunda uzman olmuş bir milyonerdir. Peki bütün bu başarıyı getiren şey ne olmuştur? Bu, çok çalışıldığı için mi, yoksa Tanrı’nın bir lütfu olarak mı meydana gelmiştir. Yoksa her ikisi de mi? Yanıt sizi şaşırtabilir. Antik Hawai H’oponopono yöntemini bulana kadar çok sınırlı bir başarı elde edebilmiştir.
H’oponopono bizim yolumuza çıkan zihinsel engelleri ortadan kaldıran bir kişisel gelişim yöntemidir. Bu yöntem sayesinde zihnimizi engellerden özgür kılarız ve yaşamdan istediklerimizi elde etmek için yeni ve beklenmedik yollar buluruz. O, hem özel yaşantıda hem de iş hayatında yalnızca işe yaramakla kalmaz, aynı zamanda mucizeler yaratır. Vitale bu deneyimini tüm dünya ile paylaşmak için bu kitabı kaleme almıştır.
Dr. Ihaleakala Hew Len ile işbirliği yaparak zenginlik, sağlık, huzur ve mutluluğu nasıl elde edeceğinizi açıklamıştır. Yöntem sayesinde okuyucular başarıyı elde etme konusunda kendilerine engel olan sınırlamaları ortadan kaldırmayı öğreneceklerdir. Yöntem, bilinçsiz olarak yerleşmiş olan önyargıları, inanışları temizleyecektir. Yani başarı, sağlık ve mutluluk elde etmede artık LimitSizsiniz.
Zihninizin kara tahtasını sildiğinizi ve önyargılı fikirler olmaksızın yeniden başladığınızı ve dolayısıyla sadece günlük olayların olduğu bir dünyada yaşadığınızı hayal edin. Her şeyin mümkün olduğunu hayal edin. Aslında dünyaya zihinsel kısıtlamalar olmaksızın bakarsanız her şey mümkündür. Bu kitap, yaşamınızı yeni bir fırsatlar ve başarılar evrenine -Sıfır Sınır’ın olduğu evrene- açan anahtardır.

İnternette yazan açıklamalar böyle. Ben şimdiye dek okuduğum kitaplardan hep pozitif şeyler öğrendim ve kişiliğime katmaya çalıştım.

Kitap da ‘’Pay İt Forward’’ flimini izlenmesini tavsiye ediyor yazar, listeme aldım ama henüz vaktim olmadı izlemeye.

Bu kitabı okuduktan sonra kendime ilke edindiğim şey şu oldu.

1.kimseyi inciltmeyin,2.Herşeyi sevin,3.herkesi sevin oldu.

Birde devamlı söylediğim dört şey var.

1.Seni seviyorum

2.Özür dilerim

3.lütfen beni affet

  1. teşekkür ederim.

Bunları devamlı söylediğinizde kendinizi çok iyi hissediyorsunuz.

Kitap da, hayatta her şeyden kendimizin sorumlu olduğunu ve her şeyi iyileştirmenin yolunun basit bir ‘’seni seviyorum’’dan geçtiğini öğretiyor bizlere.

Tabii bu yazdıklarımdan pek bir şey anlamamış olabilirsiniz, siz en iyisi alıp okuyun.

SİZİ SEVİYORUM…ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Vadideki Zambak..Balzac

Bu defa da bir dünya klasiği bitirdim. Bu romanı yıllar önce okumuştum, bu defa yine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.