VALLAHİ KAFAYI YİYECEĞİM((((((((

Ne bu yaaa.3,5 saat çiftlikle uğraşılır mı??????????3,5 saat ne olacak şimdi.Apuk sapuk işlerle uğraşıp milletin tarlalarını temizledim…Ne imiş efendim benzin kazanacakmışım,yok puan kazanıp level atlayacakmışım,yok hayvanları sağacak,yok tarlayı sürecekmişim…Söyleyin Allah Aşkına ne oldu şimdi nereye gitti 3,5 saat ?????????Kime faydam dokundu.Yok yoook aslında ben böyle çiftlikle filan uğraşmazdım da, Aşk ve Cezayı izleyeyim diye açtım laptopu.Hem film izledim,hem de ÇOOOOOOOOK gerekli çiftlikle uğraştım(((((((((((
Yarında bir sürü işim var zaten 4gündür köle İsahura gibi çalışıp duruyorum. Yarında araba çağırıp eski eşyalarımı götüreceğim.
Offfffffff ya offffffffffff(((((((((((((((((OFFFFFFFFFFFFFFFF
Çok sinirlerim bozuuuuuuuuuuuuk((((((((((((((
Sanki babamın çiftliği olsa bu kadar çalışırdım(((((((((((

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.