2010 Federasyon Kupası…..

18-23 Mayıs tarihleri arasında Marmaris Orhaniye’de düzenlenen 2010 Federasyon kupası yarışmalarında sporcularımız bizi gururlandırdılar. Sergen yine klasına uygun olarak Optimist Genel Klasmanda 206 yarışçı arasında 1. oldu ve en büyük kupayı aldı. Bu yıl ilk kez laserde yarışmaya başlayan Bilal ve Doğancan’ın yaşlarının küçük olmasına rağmen 86 yarışmacı arasında 38. ve 40. olmaları gelecek için ümit verdi. Doğancan Junior klasmanda 3. olmayı başardı.
Böyle başarılı gençlerimizle ne kadar övünsek azdır. Cumartesi günüde Sky Kulübün de, ödül alan sporcularımız için bir tören düzenlendi. Bende kulübün bir üyesi olarak oradaydım. Öyle gurur duydum ki hepsiyle. Antrenörleri Özden Saral’lı da, özverili çalışmaları ve başarılarından dolayı kutluyorum.
Sergen Birincioğlu’nun ismini şeref tablosuna yine valimiz çaktı.Ve bu arada bir lazer alma sözü verdi.
Oğuz Özcü’de, bu sene yeni proje çalışmalarıyla ilgili olarak derslere devam eden minik sporcuları sahneye davet ederek kısa bir sözlü sınav yaptı.)))Hepside başarılıydılar.
Sinop’umuzun isminin duyurulmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Sinop’lu milli antrenörümüz Mahmut Saral’da ödül törenindeydi. Kendilerini kutluyor,başarılar diliyorum.
İyi ki varsınız ..Sizlerle gurur duyuyoruz.
.

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Calista Otelde 2. Gün

Merhaba tekrar, Calista Otel’de tatilimizin 2. Gününü anlatmaya devam edeyim. Rahat bir uykudan sonra sabah …

2 Yorum

  1. blank

    Tebrikler..Sinop yelkenle markalaşacak inşallah.
    Nilgüncüm böyle sevindirici bir olayı verdiğin için sağol.Emeği geçen herkesi özellikle başarılı çocuklarımızı va antrenörlerini kutluyorum.

  2. blank

    Herzamanki gibi sporcularimizla ve anrenorumuzle gurur duyduk..)))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.