Offffffff offfffffff..

Acaip yorulmuşum bugün..Nasıl yorgundum akşam üzeri anlatamam.Sabahın 8.00 den,akşamın 17.30 zuna kadar  koşturursam tabii yorulurum,sanki 18 im)))))))

Bugün ablam ve eniştem geldi İstanbul’dan. Şimdi baba evinde kalıyorlar. Yarından sonrada diğer ablam geliyor,ağbeyim zaten Sinop’ta, onunda talebeleri geliyor yarın 34 tane değişik ülkelerden.Litvanya,Estonya,Almanya’dan. Galiba 10gün kadar kalıp dönecekler. Konuları Ekolojik Ayak izleri, gençlik   projesi için geliyorlar.Vakit bulursam bende ara ara onlara katılıp ,görüntülemek istiyorum çalışmalarını.

Bugün çok yorulunca akşam arkadaşlarımla yürüyüşe çıkamadım.Daha sonra dinlenince çıktık, eşimle biraz yürüdük.Hava nasıl güzeldi anlatamam,yollar dolmuş,herkes dışarıdaydı sanki..Sizin için bir fotoğraf çektim yüklerim biraz sonra.Çokta uykum geldi.Daha fazla uzatmadan yatsam kusura bakmazsınız değil mi?

blank

Tamam o zaman bana müsaade yatayım, iyi geceler))))

Not: Hani bazen insanların şu saygısız davranışlarını da hazmedemiyorum.Saat 24.45 adamın biri kornaya basıyor dart daaart diye…Yaniii ne desem bu saatteki saygısızlığa((((((((Şimdi sustu,kafasına çıkardığı ses kadar taş düşsün(((((Tövbe tövbe vaz geçtim,Allah bildiği gibi yapsın)))))))Haydi yattım goooooood nighhhhhhhht)))Çok mu bağırdım ne)))))))))

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

2 Yorum

  1. blank

    enerjinize hayranım maaşallah. hayatı dolu dolu yaşıyorsunuz.sanırım küçük şehirde yaşamanın avantajıda var. Sinop hakkında bilgi almak için gezinirken bloğunuzla tesadüfen tanıştım. sonrada takipçiniz oldum, ama hakikaten sinopu iyi tanıtıyorsunuz. sinopa yapacağımız seyahatte sitenizden bayağı istifade edeceğimizi sanıyorum. hoşçakalın Ankaradan sevgiler..

  2. blank

    İşte bu…İşte buuuuuuuuu)))))))))Bakın ne güzel demek birilerine Sinop’u tanıtabiliyorum.Sayemde Sinop’ u sevdiriyorum))))
    Çok mutluyum çooooook)))Demek Sinop’u tanıtmam da katkım oluyor)))Teşekkürler efendim.Sinop’a bekleriz)))))Sevgiler,saygılar Sinop’tan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.