Yağmur fırtına…

Bugün kurabiye işim bitince, ağabeyim aradı, hani şu Avrupa Birliği tarafından desteklenen gençlik projesi kapsamı içinde, Sinop’a şu anda Litvanya, Estonya ve Almanya’dan gençler geldi.Hocalarıyla birlikte.Bugün gemi turu yapacaklardı,bende katılıp onları tanımak istedim.Maksadım birde resim çekmekti.Bizden de 2bayan,3 erkek talebe vardı..Bugün bol bol eğlendiler,yüzdüler.

Bu akşamda, Almanya’dan gelen grubun ülkelerini tanıtım gecesiydi ama çok yorulmuşum gidemedim. Hem de biraz dikiş dikmek istedim.

Yani anlayacağınız size sadece bugünkü çektiğim resimlerden bazılarını göstere bileceğim.blankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblank

Hava önce açmıştı, sonra yine rüzgar çıktı.Biz yine DSI önünde durup denize girdik,deniz sıcaktı.

Karakum tarafından dönüşte çok rüzgar çıktı, birisinin terlikleri uçtu denize)))

Sky Kulübünün önüne geldiğimizde optimistcilerimiz denizdeydi.Sergen optimisinden suları boşaltıyordu))

Gün güzel bitti. Şu anda saat 1.00 çok uykum geldi.Videoları sonra yüklesem kusura bakmazsınız değil mi?

İyi geceler.))

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.