Kafam çok bozuk….

Kafam çok bozuk….Hani şu kredi kartımı Lüksenburg’dan, Ankara ve istanbul’dan 20 dakika içinde 1500tl kullanmışlardıya, şimdi kesim tarihine kadar bu parayı benim ödemem gerekiyormuş. Daha sonra banka araştırıp bana geri vereceklermiş. Şimdi anlayacağınız ben aylığımı buraya yatıracağım, hatta aylığımdan biraz daha fazlasını…

Ya dünya, adi, namusuz insanlarla doldu taştı. Başkalarının hırsızlığını, suçsuz yere biz kapatacağız. Tamam eninde sonunda ben yine bu parayı alırım geri ama, yine uğraş dur. Benim bilgisayar işine döner, yine uğraşır dururum 1 sene, sonra da geri alırım. (((Kafam bozuldu velhasıl.

Neyse kızıma bu haberi söylediğimde bana ‘’ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına ‘’ dedi.Doğru mu ne!!!????

(Şimdi gittim bir çikolata yedim, endorfin hormonu salgıladı vücudum ve beynime giden mutluluk duygusuyla biraz daha rahatladım. )

Ee şimdi biraz daha bardağın dolu tarafından bakayım  hayata. Daha kötüsü de olabilirdi. 1500 değil çok daha fazla miktar çekilirdi, elimde telefon o anda olmasaydı, gelen mesajlara bakmazdım, onlarda çok daha fazlasını kullanırlardı.

Şimdi gelelim bu güne… Liseden arkadaşlarımla buluştuk bugün yine Şen Pastanesinde. İstanbul’dan gelen Nurgül arkadaşımızda aramızdaydı bu defa.

Sonra da dün babasını kaybeden Nilgün arkadaşıma başsağlığına gittik. Hayat iş de, vadesi gelen terk ediyor bu dünyayı. Allah sıralı ölümler versin, kimseye çektirmesin. Kalanlara sabır, gidenlere de Allah rahmet eylesin..

Haydi iyi geceler..

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.