Çok şükür….

Bir cumartesi sabahında, Sinop’tan  hepinize sevgilerimi yolluyorum. Yine kapalı ve puslu bir gün, mart kazma kürek yaktırmasa da, yine de çok soğuk geçti. Neyse ki ardın dan gelen Nisan ayının düşüncesi bile az da olsa içimizi ısıtmaya yetiyor. Dışarısının pusuna inat bizim evde, çiçeklerimin hepsi açtı, evimin içi haziran ayı gibi.)))

2015-03-28 08.19.562015-03-28 08.21.22

Evet sevgili okuyucularım, haberleri paylaşmaya başlayayım sizinle. Dün sabah saatlerinde  benim şu kredi kartı işi çok uzayacak, bir belgesel olacak diye düşünüyorken sonuçlandı.

Önce biraz araştırma yaptım. Bu durumlarda cumhuriyet başsavcılığına da dilekçe verilmesi gerektiğini öğrendim. Ben de dilekçemi hazırlamayı düşünürken, hele bir kere daha genel merkezi arayayım dedim. Çünkü bu arada bazı banka çalışanları, benim üzerimde görünen borcu ödememim şart olduğunu söylediler. Ben de kara kara düşünür olmuştum, o paranın tamamını nasıl yatıracağım diye. Sonra genel merkezi arayıp, müşteri temsilcisiyle görüştüm, bana hiçbir borcum görünmediğini ve o çekilen miktarların yattığını söyledi. Ve bende çoook mutlu oldum tabii.)))Allah’ıma şükürler olsun kurtuldum bu yükten. İnşallah bir daha da başıma gelmez.

Dün akşam yine konservatuvar vardı. Şefimiz hasta olduğu için Nuri Hocamız şeflik etti bize. Çoğu arkadaşımızda gripti, herkes hasta şu aralar.

sinop belediye konservatuvarıDSC04683sinop belediye konservatuvarısinop belediye konservatuvarıDSC04694 DSC04695 DSC04696 DSC04693

Oradan Şen Pastanesine gittik, Şenlendik anlayacağınız. Ve bir Cuma günü böyle sonlandı. Bu arada dişimin kanal tedavisi de yapıldı. Herşey yolunda şimdilik.Ben de resim yapmaya devam ediyorum.

2015-03-27 14.07.51

Sizlere güzel bir hafta sonu diliyor, tekrar kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum.Kendinize iyi bakın.

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.