3.Doğum günü kutlamam ve Sifad’ın yeni sezon açılışı…

İyi akşamlar sevgili okuyucularım.

Demiştim size ben bu yıl 3. Kez doğum günü kutlar ve mum söndürürüm diye. Doğru çıktı. Bu defa ki doğum günü kutlamam yakın arkadaşlarımla birlikte oldu. Onlarla birlikte kutlamamıştım çünkü.

nilgunun doğum günüdsc00551 dsc00554dsc00558nilgunun doğum günü2016-09-20-21-13-41

Sevdiğimiz bir arkadaşımızın evinin, bahçesindeydik.. Hava yağışlı da olsa, oturduğumuz sürece yağmadı. Hele bir ara bayağı sıcak bile oldu. Sohbetimizde, oturmamızda çok güzeldi. Sonbahar gecesinin güzelliğini yaşadık.

Dün akşamda SİFAD’ın( Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği) bu sezon açılışını yaptık. Özlemişiz birbirimizi.  Aslı’nın geçtiğimiz dönem yaptığımız faaliyetlerden oluşan sunumunu izledik.

Ve üyeler Arası “Çocuk” konulu fotoğraf yarışmasının birincisi Sevda Orhan’a ödülü verildi. Sağolsun Erdoğan Hocam benim vermemi istedi. Sevdacığım başarılı nice güzel yılların olsun.

sevda orhan

Uluslararası Fotoğrafçı kartı (Life Card) alan başkanımız Erdoğan Purçlutepe ve üyemiz Evrim Sönmez’in kartlarını Başkan Yardımcımız Aslı Ozan verdi.Sizleri de canı gönülden kutluyorum.

erdoğan purçlutepeevrim sönmez

Sonra da pastamızı kesip afiyetle yedik. Umarım  bol fotoğraflı, bol gezmeli, bol ödüllü, başarılı bir sezon daha geçiririz. Hepimizin ışığı bol olsun.

sifadsifad

Toplantımız bitince bu defa da Şen Pastahanesine gittik. Liseli arkadaşlarımızdan biri çoğu zaman İstanbul’da kalıyordu, Sinop’a 10 günlüğüne geldiğini öğrenince hemen buluştuk. Çok özlemişiz, anlatacak o kadar şeyimiz birikmiş ki, sohbetimiz çok koyuydu. Üstelik bununla da yetinmedik, eve gelince ben bir grup oluşturdum WhatsApp’tan, saat 1.30 za kadar yazıştık)))

liselilerdsc00592 dsc00593dsc00596

Bugün garip bir gündü saat 10.30 da evden çıktım, akşam 18.30 da girdim. Bu arada bir ara 45 dakikalığına eve uğramam gerekti.

Amerika’dan gelen arkadaşım Yaşar’la da ani bir şekilde parkta buluştuk. Bir yıl oldu görüşmeyeli, maşallah çok iyi buldum.

yaşar

Anlayacağınız şu 3 gündür yine dolu geçiyor günlerim.

Ama güzel şeyler bunlar, insanın sevdiği kişilerle birlikte olması, sohbet etmesi çok güzel. Sevdiklerinize vakit ayırın olur mu?

İyi geceler.

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Calista Otelde 2. Gün

Merhaba tekrar, Calista Otel’de tatilimizin 2. Gününü anlatmaya devam edeyim. Rahat bir uykudan sonra sabah …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.