İyi geceler sevgili günlük…

Günler geçti, bayram geçti, ben sizlere hiçbirşey yazamadım. Bırakın bir şey yazmayı bayramınızı bile kutlayamadım.

Öncellikle geçmiş bayramınız kutlu olsun. Umarım güzel geçmiştir.

Tatil uzun olunca kızımda Sinop’a geldi. Daha havaalanından almamızdan 2 saat sonra hastalandı. Ateşi de çok yükselince hemen acile götürdük. Malum tatil olduğu için çok kalabalıktı. Birde istenilen tahliller ve röntgen,  bir başkasının tahlilleriyle karışınca tekrar beklemek durumunda kaldık. Mide bulantısı, ishal ve ateşti problemi. Sonuçta acilde ki doktor bağırsak enfeksiyonu dedi. 2 serum takıldı koluna. Sonra ilaçlar verdi eve geldik. Ateşi tekrar yükseldi, 1 saat kadar arkadaşımla birlikte soğuk suyla kompleks yapıp ateşini düşürdük. Gece yarısı tekrar yükseldi, tekrar soğuk suyla kompleks yaptım düşürdüm. Bayağı kötü bir gece geçirdik. Sabahta baktık düzelme yok, Medibafra’ya gittik, enfeksiyon doktoruna. Orada da hem ultrason çekildi, hem de kan ve idrar tahlilleri yapıldı. Bu defa da idrar yolu enfeksiyonu dedi doktor. O ilaçları bıraktık, yeni ilaçlara başladık. Sözün kısası 6 günü hastalıkla evde geçti.

Bayramda iyi olmuştu çok şükür. Moritanya’dan bir arkadaşı geldi bayramda. Misafirimizle birlikte güzel vakit geçirdik. Hem ziyaretlerimizi yaptık, hem de gezdirdik. Hava da güzeldi şansımıza.

blankblankblankblankblankblankblank

Bu arada yine oturmalarımız oldu, yazın son günlerinde yazlıkta oturan arkadaşlarımızı ziyaret ettik.

blankblankblankblank

Konservatuvardan arkadaşlarımız olan, Evren ve Hülya evlendi. Düğünlerine gittik. Çok güzellerdi, kendilerine bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

blankblankblankblank

Çok uykum geldi,haberlerim de bu kadar. Haydi iyi geceler sizlere.

 

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.