Home / Genel / Yoksun Sen..Sinop’un aşk şarkısı…

Yoksun Sen..Sinop’un aşk şarkısı…

Bugün tesadüfen Facebook’ta gördüm bu videoyu. Sinop’un birçok yeri resmedilmiş,romantik şarkı eşliğinde. İzlemenizi öneriyorum.Acaba şarkıyı kim söylüyor, bilen var mı?????

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

Bahçeşehir Musiki Derneği….18 Mart……

Tesadüfen öğrendim, 18 Mart Şehitleri anma gününde, İstanbul’dan Bahçeşehir Musiki Derneğinin geleceğini. Hemen de biletimi …

8 Yorum

 1. kim yaptıysa bu videoyu,,kim yazdıysa bu güfteyi,,,kim bestelediyse bu şarkıyı,,kim yorumladıysa bu güzel şarkıyı ellerine, gönlüne yüreğine sağlık HARİKA olmuş….Hatice çiçeksever hanımefendinin de gözünden kaçmayıp NİLGÜNÜN GÜNLÜĞÜ WEB SAYFASINDA yayınladıkları içinde ayrıca gönül dolusu teşekkürler ederim..gerçketen bir bütün içinde düşünürsek MUHTEŞEM OLMUŞŞ…TEBRİKLER…

 2. Ben de çok beğendiğim için paylaşmak istedim. Sinop’un birbirinden güzel yerlerini müzik eşliğinde izlemek çok güzeldi.

 3. ATİLLA SAVAŞ

  Bu şarkıyı besteleyen, güfteleyen,yorumlayan,müziğini çalan,klibi yapan nacizane benim. Adım Atilla SAVAŞ şarkımı beğendiğiniz için hepinize teşekkür ederim.Onur duydum.

 4. Çok sevindim bana yazdığınıza ,sizi merak ediyorduk. Sinop’ta mı yaşıyorsunuz.?

 5. ATİLLA SAVAŞ

  Ben Sinop Boyabatlıyım ama şu anda Marmariste yaşıyorum. Şarkıyı yazdığımda Sinop’ta aşıklar caddesinde geziyordum. Uzun yıllar önce idi.Görüşmek üzere.

 6. Videonuzu facebook’t a birçok kez izledim,halada dolaşıyor,kutluyorum sizi,herkesin beğenisini kazandınız.Marmaris’e Sinop’tan sevgiler..))

 7. Merhabalar ben Atilla SAVAŞ Yoksun Sen Sinop’ta şarkısının bestecisiyim hatırladıysanız.Damacanadan halı yıkama makinesi yaptım ve videosunu çekerek Youtube da yayınladım..Gayet İlginç ve faydalı bir video. Paylaşıp herkesin faydalanmasını sağlarsanız sevinirim. (” Damacanadan halı yıkama” olarak arayabilirsiniz) İyi çalşmalar.

 8. http://nilguncabaci.com/2012/02/ordan-burdan/
  Yukarıda ki linkte yayınladım. İyi bir buluş.))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir