27 Mart Dünya Tiyatro Günü…

Bugün size anlatacağım o kadar çok şey var ki. Önce hepsini bir arada anlatacaktım sonra ayrı ayrı yazmaya karar verdim.
Biliyorsunuz bugün Dünya Tiyatro günü. Bugün Sinop’ta özellikle minik sanat severlerin katıldığı bir yürüyüş yapıldı.Ellerinde pankartlarla minik sanatçılar yürüyordu.Hepsinin de ortak isteği ,bir sanat tiyatrosu kurulsun istiyorlardı.Ah ahhh en büyük eksiklerimizden biride güzel ve yeterli büyüklükte salonumuzun olmayışı(((Büyükler duyuramadı sesini,bakarsınız çocuklar ve gençler duyurur..Bende her konserimizde belediye başkanımıza salona ihtiyacımız var değip duruyorum.En son konserimizde de söz vermedi ama, bende çok istiyorum, araştıracağım dedi.
Umarım yapılır.


blankblankblank
Bugün THM çalışmalarına giderken çektiğim minik sanatseverlerin ve geçlerin resimlerini hemen yayınlıyorum. Keşke yetişkinler de bu duyarlılığı gösterse.
Sinop gerçekten, sanata çok önem veren gençlerin bulunduğu bir şehir. Hepsini gönülden destekliyorum.

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Calista Otelde 2. Gün

Merhaba tekrar, Calista Otel’de tatilimizin 2. Gününü anlatmaya devam edeyim. Rahat bir uykudan sonra sabah …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.