Yiğit…..

Yiğit ismini duyduğumda hemen aklıma Sinop’un Piere Lotti’si geliyor. Bizim  Yiğit orada çalışıyor. Daha kendisi 6.sınıf.Ama öyle şeker,öyle çalışkan ve sevecen ki.Yaptığı işi de inanın çok güzel yapıyor.Devamlı bir isteğiniz var mı diye  de ilgiyle soruyor.Neden mi bahsediyorum?Bu akşam yine Seyir Tepe’ye gittik de, onun için bahsediyorum.Bize hemen yer buldu,sandalyeler,şallar koşuşturdu vallahi.)))
Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerdeki sıcaklardan sonra asla bir daha üşüdüm demiyeceğim diye söylemiştim. Ben yine sözümde durayım da, üşüdüm demeyeyim, ama siz anlayın işte.)))Yanıma şalımı almıştım ama birde Yiğit’ten şal istemek durumunda kaldım. Manzara süperdi ve çok kalabalıktı. Bizde güzel sohbet ettik.

Arkadaşlarım hamburger yediler ve tadını anlata anlata bitiremediler. Ben tok olduğum için yiyemedim. İlk fırsatta deneyeceğim. Sanırım ramazandan sonra olur artık. İşte böyle sevgili günlük…Haydi ben yatayım artık..Acaba sahur yapıpta mı yatsam ,yoksa 3.15 de mi kalksam?Ben ne yapsam??????????

İyi geceleeeeeeeer))))

blank

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.