2 gündür …

2 Gündür içimden yazmak gelmiyor.Aslında bazılarınında yazmamı beklediğini biliyorum.

Dün erkek yetiştirme yurdu  yararına, derneğin yaptığı çay vardı.Oraya gittim.Çok güzel hazırlanmışlardı. Muzik yönünden de hediyeli çekilişleride bayağı iyiydi. Katılımda çok fazlaydı çok beğendim ve sevindim.Kutluyorum dernek yönetimini.

Bu arada Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği başkanı ve yönetim kurulundanda bayanlar vardı. 28 Nisanda tur yapıyorlarmış.Perşembe gecesi yola çıkacaklarmış.Pazar günüde döneceklermiş. Yedigöller,Abant ‘a gideceklermiş.Fiyatı 300tl.ve kredi kartınada bölüyorlarmış.Vallahi çok iyi geldi,fiyatıda, gidilecek yerlerde. İmkanınız varsa kaçırmayın diyorum. Konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz size derneğin telefonunu vereyimde açıp sorarsınız. 2605651…..
blankblank

Haydi bakalım, gidenlere şimdiden iyi tatiller diliyorum..

İyi geceler…..

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.