Yaz mı geldi ne?

Bu sabah uyandığımda karşımda hafif dalgalı bir deniz ve pırıl pırıl bir güneş vardı. İçim şöööyle bir kıpırdadı. Ay dedim, yaz mı geliyor ne.))))

Sabahın rutin işlerinden sonra, arkadaşlarım dan güneşlenme teklifi geldi. Güzel bir teklifti. Daha dün montlarla dolaşırken, bugün güneşlenmek, inanılmazdı. Allah biliyor ya ben bu sene ancak temmuzda denize girebiliriz diye düşünüyordum.Hemen hazırlandık ve denize gittik. Biz giderken bazı arkadaşlarımız da dönüyormuş.3 günden beri, biz denize giriyoruz dediler.

Velhasıl bizde önce ayaklarımızı soktuk, olmadı biraz daha gittik derken baktık ki yüzüyoruz.)))Ama benim ayın 17 de konserim olacağı için çok fazla yüzmeye cesaret edemedim.

İlk girdiğinizde wovvv, filan oluyorsunuz, sonra alışıyor vücudunuz.Güneşte tepenizde kızdırınca, denize atlayıp, bir çozzzz oluyorsunuz işte.))))
blankblank

Velhasıl duyduk duymadık demeyiiiiiiiiiin…7 Haziranda deniz sezonunu açmış bulunuyorum.))))Umarım devamı da gelir.

Dün akşam hükümet binasının önünde, Sinop İMKB Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin konseri vardı. Meydan konser için elverişliydi ama, yeşil ışıkların arka taraftan insanların gözüne yansıması ve sahnenin karanlık olması iyi olmadı. Hiç kimseyi göremedik. Sadece ses vardı. Çok sesli koroyu dinledik ve ayrıldık. Aslında çocuklar çok müthişti ama ortam karanlıktı. Yalnız bu yeni aldığım fotoğraf makinesi gündüz gibi çekmiş maşallah.)) Gece çektiğim diğer resimlerde elimi titretmişim olmamış. Ne ise çeke çeke öğreneceğim. Allah dert çektirmesin.Bu kadar haber yeter.))

Hepinize iyi akşamlar diliyorum. Keyfinizce güzel bir akşam geçirirsiniz umarım. Ilıman Sinop’umdan sevgiler hepinize…

 

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.