Dı dı dıııııı…

Bugün çok soğuktu. Kar yağacak diye bekledik ama ,akşam üzeri azıcık atıştırdı.Bu saate kadar da görünürde bir şey yok. Biliyor musunuz hatta bu sabah Sinop günlük güneşlikti, saat 13.30dan sonra kapattı hava. Ne yapacaksın zamanı.

Tv. de izliyoruz, Ankara  İstanbul  felaket görünüyor.

blankblank

Bugün Dr. Rıza Nur Kütüphanesi’ne gidip rahat rahat kitap bakalım dedik.Aslında şu anda Serenad’ı okuyorum henüz bitmedi ama az kaldı.

Bugün de 2 kitap seçtim.Biri ‘Yaşlanmak Güzeldir’,diğeri ‘İki Hükümdar Bir Kadın’.Okuyunca yazarım fikrimi artık.1,5 saat kadar kaldık kütüphanede.Sonra da  Garden Glass’a gidip çay içtik. Bahçesine oturduk. Dışarıya kurulmuş Ufolar bayağı ısıtıyor ama, hala da bu uygulamaya karşıyım. Gerçekten büyük elektrik tüketimine sebebiyet veriliyor.Ama tüm açık havalardaki Cafelerde  malesef var.

Şimdi biraz örgü yapayım, biraz kitap okuyayım derken saat 24.00 oluverir. Bakmışsın yarın sabah dışarısı bembeyaz…Göreceğiz.

Size şimdiden iyi pazarlar diliyorum.Hoşcakalın.

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.