İstiklal Marşı okuma yarışması..

Bugün sabahtan resim kursuna gitmiştim. Halk Eğitim Merkezinde olduğu için kurs , orada yapılan aktivitelerden de, ister istemez haberimiz oluyor.
Bugün liseler arasında yapılan İstiklal Marşı (şiir) okuma yarışmasınıda izleme şansım oldu. Son 4 yarışmacıyı izledim. Özellikle 1. ve 2. gelenler çok iyiydi. 3. gelen öğrenciyi dinleme şansım olmadı malesef.

blankblankblank
1.Fen Lisesinden di, Yunus Emre soyadını hatırlayamıyorum. Görselliğe önem vermişlerdi . Kalabalık bir grup çıktı sahneye. 2. Gelen Sinan Altay’ın yorumunu çok beğendim. Fon müziğinde de yan flütü canlı olarak bir başka öğrenci çaldı çok güzeldi.
Hepsini kutluyorum. 1. gelenler Gerze’de yarışacaklarmış tekrar. Bakalım sonuç ne olacak. Haberim olursa yazarım. Şimdi sizlere 1. ve 2. gelen öğrencilerimizin seslendirdiği şiirin görüntülerini veriyorum. İzleyin çok beğeneceksiniz.

Sinan Altay-İstiklal Marşı ile ncabaci

Yunus Emre…._İstiklal marşı ile ncabaci

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Calista Otelde 2. Gün

Merhaba tekrar, Calista Otel’de tatilimizin 2. Gününü anlatmaya devam edeyim. Rahat bir uykudan sonra sabah …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.