Boğazda yürüyüş turu…

Saat 12.00de Yeniköy’de oturan arkadaşımı ziyarete gitmek için çıktım.Büyükdere’den oraya otobüste, minübüste varmış ama, ben yürümeyi tercih ettim. 1 kez bir bankta oturup 10 dakika dinlendim, sonra yine yürümeye devam ettim.. 1,5 saat sonra  Trabya’day dım.Mado Cafe’de  oturup enerji topladım. Bunun içinde, kazandibi üstü dondurma yedim tabii.)))

Bu ararda otobüsler için akıllı kart gerekiyormuş,ondan aldım ama ,  yoluma  minübüsle devam ettim.Arkadaşımın ilk kez gittiğim evinide bulmakta hiç zorlanmadım.(yeni taşındıda) Oturmamız harikaydı. Sohbet lerimiz çok faydalı oldu.))))

Saat 17.00de tekrar yollara düştüm. Bu seferde Yeniköy’den ,Trabya’ya yürüdüm. Sonra Trabya’da oğlumla buluşup,tekrar Mado Cafede  oturduk.

blankblankblankblankblankblankblank

Dolayısıyla Büyükdere’den Yeniköy’e yürümüş oldum. Hava pek güzeldi bir ara kazağımı çıkarmak zorunda kaldım.Bu arada kaldırımda bikinilerini giyip güneşlenen bayanları ve denize giren çocukları gördüm.  Sahil boyunca insanlar balık tutuyordu. Öylede çok istavrit var ki. Ama hepsi minicik. Ve tuttuklarınıda orada satıyorlar. 5 tl fiyatı.

İşte böyle sevgili günlük. İstanbul’da bir günüm daha geçti.Her günümüzün güzel geçmesi dileklerimle ,sevgilerimi yolluyorum sizlere.

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.