Yemek Kursu…

Merhaba..
Heyecanlı bir bekleyişten sonra, nihayet dün akşam sonuçlara ulaştık. Bu konuda hiçbir yorumda bulunmayacağım, sadece hayırlı olsun Türkiye’me diyorum.
Nasılsınız bakalım. ?Havalarda bir soğudu ki, cumartesi günü kar yağdı. Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır diye boşuna dememişler. Ama bugün yine fena değildi.
Sabahtan yemek kursuna gittim. Yeğenimin Sinop’ta kurduğu Epeka derneğinin bizlere ve öğrencilerine sunduğu bir etkinlikti. Bugün tanışma ve konuşma faslı oldu. Cuma günü ilk derse başlayacağız. Ben burada olmayacağım için ilk 2 derse katılamayacağım ama sonrasında kısmetse devam edeceğim. Artık aynı yemekleri yemekten biraz bıkkınlık geldi, çeşit yapayım istedim. Bu sayfamdan sizede bazı yemekleri ve püf noktaları paylaşırım. Benim gidiyor olmam, sizin gidiyor olmanız demek.))))Yeter ki beni takip edin.
Bu kurstayken çocuklarım aradı telefonla , neredesin anne dediler, yemek kursundayım dedim. Anneeee ,seni takip etmekde zorlanıyoruz diyorlar.))))Ben de çocuğum en iyisi hergün web sitemden beni takip edin dedim.))

FRİDA KAHLO
Kurs sonrası resim kursuna gittim. Hocalarımızda ziyarete geldiler, bize tavsiyelerde bulundular, çok iyi oldu. Frida bitmek üzere. Şimdi yeni fotoğraf arayışındayım. İnşallah güzel bir fotoğraf bulup resmini yaparım. Manzara düşünüyorum sanki…Ya da at filan mı yapsam….Bilemedim işte …Bana güzel fotoğraflarınız varsa yollasanıza veya link ismi versenize. Çok iyi olur, sevinirim vallahi..HAYDİ İYİ GECELER.
Yazımı birden kestim değil mi? Fotoğraf araştırayım dedim de.))

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.