’Frig Vadisi’’Fotoğraf Sergisi….ve…….liseliler…

21 Şubat’ta Sinop Mimarlar Odasında Sergi açılışımız vardı. Vali yardımcımız Sayın İzzet Ercan sergimizi açtı. Sergi, Sifad’ın sonbaharda Afyon gezisine ait fotoğrafları ile kardeş derneğimiz Afyon Frig Fotoğraf Derneği üyelerinin fotoğraflarından oluşuyordu. Kusura bakmayın sergi bittikten sonra ancak haber verebildim size. (Şu sıralar yine yoğunum da)

blankblank blankblank blankblank blank blank blank blank blank blankblank

Dün liseli arkadaşlarımla günümüz vardı. Sinop’a girişte yeni açılan Yediren Resturan’a gittik. Manzara, yemekler, servis hepsi çok güzeldi. Aşçısı Adana’dan gelmiş, bizde Acılı Adana kebap yedik, lezizdi.

blank blankblankblank

Sonrada arkadaşım bizi arabasıyla gezdirdi. Vallahi Akliman’a gittik, yeni açılan huzur evinin oraya gittik, sevgi evlerinin önünden geçtik, gezdirdi sağolsun.

Ah aaah gördüğünüz gibi bu oturmalar devam ettiği sürece, bizdeki kilo sorunu bitmez. Baktım baş edemiyorum kilolarımla şimdi spora gidiyorum. Reformer Pilatese başladım. İnşallah faydasını göreceğim.

Cuma günü akşam üzeri, Ankara’dan gelen arkadaşımla buluştum. Daha sonrada akşama arkadaşlarımızı yemeğe davet ettik evimize, onlarla güzel bir akşam  geçirdik.

blank

Bugün de Pazar, 10bin adımlık bir yürüyüş yaptık arkadaşlarla. Cuma günü yaptığımız reformer pilatesin ağrıları hala devam ediyor. Salı gününe kadar geçer umarım.

İşte şimdilik haberler bu kadar…..  Tekrar görüşünceye kadar hoşçakalın…

Sağlıklı kalın….

 

 

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.