AŞK TESADÜFLERİ SEVER….

4. Şubat 2011 tarihinde vizyona girmiş, ama biz malesef bugün izleme olanağı bulabildik. İstanbul’da bu filmi izlemek için gitmiştik, fakat saatini kaçırdığımız için başka bir filme girmek durumunda kalmıştık.

Biliyorsunuz bu kış, Deniz Sineması gösterime girmedi. Yani anlayacağınız sinemasız kaldık. Bizde karar verdik  vakit buldukça  film kiralayıp izleyeceğiz.

Bugünde  pek güzeldi,  elimizde örgüler, önümüzde çayımız, ayva tatlımız,karşımızda ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ filmi……

Çok güzel romantik bir filmdi. Belçim Bilgin, Mehmet Günsür ve tabiki Altan Erkekli’de rollerini haklarını verdiler.

Tesadüflere inanmaya başlıyor insan. Olmaz diye birşey yok gerçekten.Bu filmde birçok gerçek olaydan yola çıkarak derlenmiş.Sonu hiç beklemediğim şekilde gerçekleşti.Ne olduğunu yazmayacağım tabii. Sonunu bildiğim filmleri izlemekten ben hiç hoşlanmam.

Aynı günde, aynı şehirde doğmuş ve hatta aynı mahallede çocuklukları  geçmiş

olan Deniz ve Özgür’ün seneler sonra yollarının kesişmesi ve tazelenen çoçukluk aşkları…Romantik olduğu kadar,dramda…Güzel filmdi vessalam…Hala izlemediyseniz , ilk fırsatta izleyiniz.Çok beğeneceksiniz..

 

Hakkımda Nilgun

Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.