Oy oy ooooy……………

Geldim Sinop’a geldim de, pir geldim vallahi…Şimdi düşünüyorumda İstanbul’da mı daha çok yoruldum ,Sinop’ta mı karar veremedim vallahi.

blankblankblankblank

Çarşamba günü Sinop’a geldim, valizlerimi bıraktım kapının önüne, doğruca toplantıya gittim. Birde baktım 2 toplantım varmış o gün. Birinden çık,birine gir yoruldum. Akşamda apartman komşularımla oturmamız vardı, orayada gidince gece oldu hemencecik.

Sabah temizlikti valiz açma derken hiç oturmadan ,yeni başlayan diksiyon kursuna katıldım.

Halk Eğitim Merkezinde başladı bu kurs. Hocamız Attilla Bey. Ve çok faydalanacağımı sanıyorum. Çok bilmediğimiz şeyler varmış diye düşünüyorum.

Bu arada sayın valimizede teşekkür ediyorum, onun, bir belgeniz olsun önerisiyle katıldım bu kursa ,iyiki de katılmışım.)))

Dünde Cuma idi malum,konservatuvar gecemiz. İcra arkadaşlarımı özlemişim. Onlarda beni özlemişler ,yine şen şakrak bir gece geçirdik.

Ve bugün Cumartesi…Ohhh hafta sonu diyeceğim ama ben hala çalışıyorum. 20 kere çamaşır makinasını çalıştırmışımdır inanın. Devamlı ütü yapıp duruyorum.

Bu arada 3 gündür denediğim birşey var, artık günde sadece 1 çeşit yemek yapmaya başladım. Bol salata ve tek çeşit yemek. Çok iyi oluyor ama devam ettirebilirmiyim bilemem.Sağlık yönünden de çok iyi. Et olmazsa yemekte salataya peynir koyabilirsin demişti diyetisyenim, ben de öyle uyguluyorum.

Pazarteside kontrolümüz var. Bakalım sonuç ne olacak. Malum İstanbul’da 2 hafta kalınça çok fazla uygulayamadım.

Sinop bugün günlük güneşlik, şu kakılmış gibi çalışma halimden kurtulup dışarı kendimi atacağım..Haydi haydi,sizde durmayın evde, dışarı çıkıp dolaşın,vücudunuz D vitamini alsın biraz…

Bana müsade,ben çıkıyorum…Hoşçakalıııın…İyi hafta sonları..

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.