Mavi-Yeşil &Konservatuvar & Vip Resturant

Merhaba, aslında bu yazıyı yazarken saat 00.36 yı gösteriyordu,bazı sebeplerden dolayı ancak pc yi açabildim. Yarında Pazar olduğundan vaktin geç olmasını önemsemedim.

Neyse dün akşam konservatuvarımız açıldı.Yine başladık şarkı söylemeye. Bu sene o kadar çok yeni arkadaş katıldı ki aramıza, sınıfta yer bulmakta zorlandık.Kesinlikle bize büyük sınıf lazım. Üstelik gelmeyen de çok arkadaşımız oldu. Tam kadro gelindiğinde sınıfta almaz, sahnede bizi.İnşallah bu sene yeni salon biter de orada konser veririz.

blankblankblankblank blankblankblankblankblankblankblankblank

Yine güzel, müzik dolu bir gece yaşadık.Tenefüste yine birçok fotoğraf çektik, sohbet ettik, özlem giderdik.

Perşembe günü havuza gittik sabahtan. Katılım pek fazla değil, bazen 3, bazen 4 kişi oluyoruz. Su çok güzeldi.

blank

Perşembe öğleden sonra Mavi- Yeşil’e gittik,havada çok güzeldi, bahçede oturduk, yemek yedik.Güneş olsada, saat 15.00den sonra havanın serinliği mevsimi anımsattı bize.Havaya aldanıp,sakın ince giyinmeyin,güneş gidince hemen hava serinliyor.

blankblank

Bugünde Vip Resturandaydık, şu sıralar oranın müdavimi olduk. İstanbul’dan arkadaşımız geldi, bunu vesile bilip bir araya geldik. Sohbetimiz çok güzeldi, bayılıyorum Sinop’un Vip Resturan’dan görünüşüne.

blankblankblank

Veee…. Bir 3 gün daha böylece geride kaldı.

Haydi iyi geceler

Hakkımda Nilgun

blank
Sinop'ta yaşayan, Sinop'lu bir bayanım. Gezmeyi, yüzmeyi, konuşmayı, sosyal aktiviteleri çok severim. İnsanlara yardımcı olmak beni çok mutlu eder.Ve tam bir Sinop Aşığıyım. Bu kadar yeterli mi?)))

İlginizi Çekebilir

blank

Sinop özlemi çekenler…..

Merhaba sevgili okuyucularım..Nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür. Corona günlerinde yürüyüş yaparak, ya da tekneyle balığa çıkarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.